بازسازی خانه

  • بازسازی خانه
  • نوسازی خانه مدرن
  • نوسازی و بازسازی خانه
  • نوسازی دکوراسیون قدیمی در تهران و کرج

بازسازی خانه

پس از چند دهه استفاده، بالاخره این خانه بازسازی و نوسازی شد. نوسازی و مدرنیزه شدن، به گونه ای بود که سبک و استایل استفاده شده سابق در این خانه را (مانند چوب) شامل میشد.

بازسازی در مهرشهر

بازسازی خانه

همچنین فضای تاریک و گرفته گذشته را، از بین میبرد. ورودی جدید از آشپزخانه و منطقه ناهار خوری توسط یک صفحه چوبی از قسمت های دیگر جدا شده است.

 

بازسازی در مهرشهر

بازسازی خانه

اولین هدف برای بازسازی و طراحی خانه این بود که طبقات و فضای محیط زندگی افزایش یابد. همچنین پنجره های بعضی از قسمت های خانه(مانند اتاق غذاخوری) عوض شدند و درب های کشویی، جهت ورود نور کافی، جایگزین پنجره ها شدند. همچنین این درب های کشویی، یک ورودی جدید از آشپزخانه به حیاط خلوت نیز ایجاد کردند.

 

بازسازی در مهرشهر

بازسازی خانه

کاشی های بتنی فوق العاده برای ورود از آشپزخانه و اتاق غذاخوری، به اتاق نشیمن و فضای زیبای مینیمالیستی.

 

بازسازی در مهرشهر

بازسازی خانه

شومینه اصلی را آجر های سیاه محاصره کرده اند. اتاق نشیمن بیشتر از رنگ های سفید و سیاه تشکیل شده است. همچنین، افزودن درب های شیشه ای کشویی بزرگ به این اتاق که  اجازه ورود هوای تازه در ماه های گرم سال و نور را می دهد.

 

بازسازی در مهرشهر

بازسازی آشپزخانه

کابینت های چوبیِ آشپزخانه جدید، یک زیبایی خاص و مینیمالیستی را ایجاد می کند و یک جزیره بزرگ با سنگ مرمر که همانند یک میز بزرگ هم عمل میکند و فضای ذخیره سازی بسیاری در خود دارد.

 

بازسازی در مهرشهر

بازسازی خانه

بازسازی در مهرشهر

بازسازی خانه

فضای سرگرمی اختصاصی و استراحت نیز در بازسازی به خانه اضافه شد. از طریثق درب های کشویی آشپزخانه میتوان به این قسمت دسترسی پیدا کرد. همچنین یک گودال آتش هم اضافه شد که بعنوان باربیکیو نیز کابرد دارد.

 

طراحی و ساخت حرفه ای پروژه های طراحی داخلی,دکوراسیون,چیدمان و محوطه سازی

برای کسب اطلاع از هزینه های بازدید و کارشناسی و مشاوره پروژ تماس بگیرید.

تماس با ما

همراه : ۰۹۱۲۳۱۰۴۱۶۵ مهندس پناهی (مدیریت مجموعه)

سایت :lajevard.com

مطالب مرتبط :
مشاوره
09123104165