بازسازی ویلا

  • بازسازی ویلا
  • نوسازی ویلای قدیمی با ویلای لوکس
  • طراحی داخلی و بازسازی خانه ویلایی
  • بازسازی زیبای خانه ویلایی
  • بازسازی و نوسازی ویلا
  • بازسازی زیبا و اصولی ویلا

بازسازی ویلا

ویلا به عنوان یک خانه خانوادگی شناخته شده است که با نوسازی و یک طراحی مدرن میتواند آنرا به بهترین شکل ممکن تبدیل کنید. در این پروژه برای نوسازی و بازسازی ویلا از طرح های طبیعی، اشکال مستطیلی بسیار زیاد و عناصر بتونی پیچیده استفاده شده است.

بازسازی ویلا در فردیس

بازسازی ویلا

ویلا به عنوان یک خانه خانوادگی شناخته شده است که با نوسازی و یک طراحی مدرن میتواند آنرا به بهترین شکل ممکن تبدیل کنید. در نوسازی این ویلا از طرح های طبیعی، اشکال مستطیلی بسیار زیاد و عناصر بتونی پیچیده استفاده شده است. با الهام از معمارانی مانند Tadao Ando، استفاده از اشکال هندسی برای ورود نور طبیعی به داخل، در سراسر این ویلا دیده می شود. درب های استفاده شده در ساخت این ویلا، درب های کشویی شیشه ای میباشند که به زیبایی و مدرن بودن این ویلا می افزایند.

 

بازسازی ویلا در فردیس

بازسازی استخر ویلا

بازسازی ویلا در فردیس

بازسازی محوطه ویلا

استخر ویلا و جکوزی که کنار آن قرار دارد، وسط منطقه ای سرسبز ساخته شده و اطراف آنرا چمن احاطه کرده است که شکل و نمای باشکوهی را به ویلا می دهد. در کنار استخر، منطقه سرگرمی و استراحت هم وجود دارد. در بالای این محل، یک سقف و محافظ برای فراهم کردن سایه نیز قرار داده شده است.

 

بازسازی ویلا در فردیس

بازسازی ویلا

این ساختمان به راحتی یک نمای چشمگیر را به شهر میدهد. طراحی خارجی این ویلا، دارای طرحی مدرن و پیچیده میباشد، در حالی که برای نوسازی داخل و طراحی آن، فضاها نسبتا مینیمالیستی باقی مانده و بیشتر از رنگهای خاکستری و بژ استفاده شده; همچنین عناصر بکار رفته در ساخت این ویلا بیشتر سرامیک، بتون و سنگ دیده میشوند بجای استفاده از عناصری مانند چوب.

در تصاویر زیر میتوانید بخش های مختلف دیگر این ویلا را مشاهده کنید.

اتاق نشیمن

بازسازی اتاق نشیمن ویلا

اتاق نشیمن

بازسازی ویلا

سالن غذاخوری

بازسازی ویلا

اتاق خواب

اتاق خواب در بازسازی ویلا

 

مشاوره و ساخت حرفه ای پروژه های طراحی داخلی، دکوراسیون، چیدمان و محوطه سازی

برای کسب اطلاع از هزینه های بازدید و کارشناسی و مشاوره تماس بگیرید.

سایت :lajevard.com

مشاوره
09123104165