دکوراسیون در جهانشهر

  • دکوراسیون داخلی در جهانشهر
  • نوسازی دکوراسیون در جهانشهر
  • دکوراسیون داخلی در جهانشهر با هزینه اندک
  • نوسازی دکوراسیون قدیمی در جهانشهر
  • طراحی داخلی و دکوراسیون در جهانشهر
  • طراحی زیبا در جهانشهر
  • طراحی و دکوراسیون داخلی در جهانشهر

دکوراسیون داخلی کلاسیک

دکوراسیون در جهانشهر

دکوراسیون در جهانشهر

سبک کلاسیک در دکوراسیون، سبکی است که بیشتر دیوارها و سقف و… در آن گچبری شده است، مبلمان استفاده شده در آن بیشتر سلطنتی به چشم میخورد، وسیایل تزئینی و دکوری آن چوبی حکاکی شده یا نقره و فلزی اند، پرده ها و مبلمان دارای رنگ هایی مانند کرم و قهوه ای و طلایی هستند و وقتی در کنار هم قرار می گیرند فضایی پر از آرامش را برای ما بوجود می آورند، این گونه خانه دارای اصالت میباشند و به همین علت همیشه حس خوبی را به ما انتقال میدهند. سبک کلاسیک بیشتر برای خانه هایی که دارای سقف بلند هستند، مناسب میباشد.

 

دکوراسیون در جهانشهر

دکوراسیون کلاسیک

در دکوراسیون کلاسیک به هیچ عنوان بی نظمی به چشم نمیخورد، یکی از ویژگی های اصلی این سبک، منظم چیده شدن وسایل و همچنین تقارن است. برای اینکه دکوراسیون شما بسیار خلوت بنظر نرسد، میتوانید از کوسن های بزرگ روی مبلمان، همچنین فرفوژه های خاص و زیبا، مانند تصویر بالا کمک بگیرید. استفاده از لوستر پر جزئیات و بزرگ هم برای پر کردن اتاق نشیمن نیز مناسب است.

 

دکوراسیون در جهانشهر

دکوراسیون داخلی در جهانشهر

یکی از مهمترین اقداماتی که جهت خلق چیدمان کلاسیک منزل می توانید انجام دهید، چیدمان مبل و میز و صندلی است. شاید جالب باشد که این نکته را بدانید که در حقیقت حتی نوع چیدمان عناصر اتاق نشیمن خانه نیز می تواند در این مسئله مستقیما تاثیر گذار باشد. توجه داشته باشید که در صورت چیدن مبلمان در گوشه های اتاق، فضا بزرگتر بنظر می رسد که یکی از نکات سبک کلاسیک است. سپس فرش در مرکز اتاق قرار میگیرد.

 

دکوراسیون در جهانشهر

دکوراسیون در کرج

در دکوراسیون کلاسیک، کفپوش استفاده شده بیشتر سرامیک میباشد; در حالی که در طراحی دکوراسیون مدرن کفپوش های استفاده شده بیشتر پارکت و طرح چوب میباشند.

 

مطالب مرتبط :
مشاوره
09123104165