دکوراسیون در درختی

  • دکوراسیون داخلی در درختی
  • نوسازی دکوراسیون در درختی
  • دکوراسیون داخلی در درختی با هزینه اندک
  • نوسازی دکوراسیون قدیمی در درختی
  • طراحی داخلی و دکوراسیون در درختی
  • طراحی زیبا در درختی
  • طراحی و دکوراسیون داخلی در درختی

دکوراسیون داخلی مدرن

دکوراسیون در درختی

دکوراسیون در درختی

در برخی  بیشتر مناطق جهان دکوراسیون “مدرن” کلمه ای در نظر گرفته شده است، که وقتی به گوش افراد میخورد، اعتقاد بر این است که اتاق ها و خانه های مدرن، بسیار سرد و فاقد گرما و صمیمیت و شخصیت هستند. اما این طرز تفکر درست نیست و حقیقت چیز دیگریست. اتاق های زندگی مدرن می توانند گرم، دلنشین و گاهی اوقات حتی کاملا جادویی باشند.

 

دکوراسیون در درختی

دکوراسیون در درختی

چه چیزی در مورد یک اتاق  میخواهید بجز فضای شیک و در عین حال راحت، همچنین وسایل گرم و آرامش بخش؟ این اتاق نشیمن مدرن از Raven Inside Interior Design همه آنها را دارد. در این تصویر میتوانید یک اتاقِ کوچکِ نشیمن را مشاهده کنید که با وجود داشتن دکوراسیونی مدرن، دارای فضایی گرم نیز میباشد.

 

دکوراسیون در درختی

دکوراسیون در درختی

چه کسی می گوید دکوراسیون مدرن نمی تواند سرگرم کننده باشد؟ تیم طراحی داخلی میشل لوئیس، در طراحی دکوراسیون این خانه خلاقیت به خرج داده اند. آنها، یک آرایش نور منحصر به فرد، و مجموعه ای از رنگ های بی پایان برای این اتاق نشیمن استفاده کرده اند.

 

دکوراسیون در درختی

دکوراسیون در درختی

آنچه که بسیاری از مردم در مورد طراحی مدرن نمی دانند این است که چگونه می توان آنرا، با سبک های دیگر ترکیب کرد. به عنوان مثال، این اتاق نشمین، دارای برخی از سبک های معماری سنتی میباشد، اما مبلمان و هنر مدرن هم در آن استفاده شده است که می تواند برای بسیاری از افراد جذاب باشد.

 

دکوراسیون در درختی

دکوراسیون در درختی

اتاق نشیمن  سفید در دکوراسیون مدرن بسیار پر کاربرد است که علاوه بر روشنایی و شادابی همیشگی دارای ویژگی هایی مانند قابلیت ایجاد هارمونی مناسب با انواع رنگ های سرد، گرم و خنثی است که امتیازی ویژه برای این رنگ به حساب می آید. شما می توانید به راحتی اتاق سفید رنگ خود را با مبل های سیاه به محیطی سیاه و سفید و جذاب تبدیل نمایید و یا با استفاده از رنگ های بنفش و قرمز در کنار رنگ سفید می توانید محیطی پر انرژی را پدید آورید.

 

مشاوره
09123104165