دکوراسیون در فردیس

  • دکوراسیون داخلی در فردیس
  • نوسازی دکوراسیون در فردیس
  • دکوراسیون داخلی در فردیس با هزینه اندک
  • نوسازی دکوراسیون قدیمی در فردیس
  • طراحی داخلی و دکوراسیون در فردیس
  • طراحی زیبا در فردیس
  • طراحی و دکوراسیون داخلی در فردیس

دکوراسیون اتاق نشیمن

دکوراسیون در فردیس

دکوراسیون در فردیس

اتاق نشیمن، مرکز خانه محسوب میشود زیرا تنها اتاقی میباشد که در معرض دید دیگران و محل پذیرایی از مهمانان است; به همین دلیل بهتر است مناسب ترین دکوراسیون و تزئینات داخلی را برای اتاق نشیمن در نظر بگیرید. در دکوراسیون نشیمن فاکتورهایی مانند نورپردازی مناسب، رنگ وسایل مانند  پرده ها و مبلمان، کاغذ دیواری شیک، وسایل تزیینی و دکوری، چیدمان مبل ها و … اهمیت ویژه ای دارند. امروزه دکوراسیون داخلی مدرن طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده و اغلب افراد تمایل دارند که در طراحی دکوراسیون داخلی منزل خود از وسایل لاکچری و شیک استفاده کنند تا فضای منزل شان مدرن و باکلاس تر به نظر برسد.

 

دکوراسیون در فردیس

دکوراسیون در فردیس

در این تصویر دکوراسیون یک خانه شیک را مشاهده میکنید که بیشتر از رنگ های روشن در آن استفاده شده است. رنگ روشن برای فضاهای کوچک و گرفته مناسب است زیرا باعث بزرگتر نشان دادن اتاق و دلباز بودن آن میشود. همچنین برای نورپردازی از یک لوستر مدرن و شیک استفاده شده است.
علاوه بر طراحی زیبای سقف، مبلمان با طراحی شیک و خاصی در فضای اتاق نشیمن به چشم می خورند که بسیار راحت و ساده هم هستند.

 

دکوراسیون در فردیس

دکوراسیون اتاق نشیمن

در علم روانشناسی ثابت شده است رنگ بندی که در دکوراسیون داخلی منزل استفاده میشود، بر خلق و خوی ساکنین منزل در دراز مدت تاثیر می گذارد و نتایج و بازخوردهای روحی و عاطفی آن غیر قابل کتمان است. طراحی دکوراسیون منزل بر اساس روانشناسی رنگها می تواند برای داشتن لحظاتی شاد در خانه به شما کمک کند که بهتر است برای انتخاب رنگها در دکوراسیون، از یک مشاور طراحی دکوراسیون مشاوره و راهنمایی بگیرید.

 

دکوراسیون در فردیس

دکوراسیون در کرج

یکی از رنگهای پرطرفدار برای استفاده در خانه های مدرن، رنگ خاکستری میباشد. خیلی از افراد بر این باورند که این رنگ فضای خانه را بی روح و کسل کننده میکند، در هر صورت این رنگ طرفداران خاص خود را دارد. استفاده از تناژ های رنگیِ مختلف خاکستری و ترکیب آن همراه با رنگ های دیگر واقعا فوق العاده جذاب است; که نه تنها باعث بی روح و افسرده بودن فضای منزل نمیشود، بلکه احساس شادابی به انسان القا میکند.

 

دکوراسیون در فردیس

دکوراسیون داخلی در فردیس

به عنوان مثال، استفاده از ترکیب رنگ خاکستریِ مایل به بنفش، همراه با زرد یکی از بهترین و خاص ترین رنگ ها برای دکوراسیون داخلی است.

 

مشاوره
09123104165