سبک های متفاوت از چیدمان نشیمن

  • سبک های متفاوت از چیدمان نشیمن
  • سبک های مختلف از چیدمان مبلمان
  • طراحی داخلی به سبک های متفاوت
  • چیدمان دکوراسیون داخلی سبک های مختلف
  • طراحی داخلی نشیمن و پذیرایی به سبک های مختلف
  • دکوراسیون داخلی پذیرایی
  • آدرس اینستاگرام لاجورد https://www.instagram.com/lajevard_com
  • آدرس تلگرام لاجورد http://t.me/lajevardcom
  • – – 
  • شهرک غرب | میدان صنعت | بلوار فرحزادی | نبش بهاران سوم | ساختمان ارغوان

سبک های متفاوت از چیدمان نشیمن

دکوراسیون داخلی نشیمن به سبک ویکتوریا

دکوراسیون داخلی نشیمن به سبک ویکتوریا

این اتاق نشیمن الهام گرفته از سبک ویکتوریا به وسیله دکور و پرده دیواری برجسته شده است. جزئیات چوب تیره در برابر دیوارهای سفید یک نگاه حساس را خلق نموده است. کار چوب به همانند قاب عکسی به نظر میرسد که طبقه سنگ مرمر با طراحی الماس مورب را دربر گرفته است. گلدان قرمز و صندلی مخملی لمسی رنگی تر را برای این دکوراسیون داخلی فراهم کرده است.

چیدمان لوکس اتاق نشیمن

چیدمان لوکس اتاق نشیمن

اتاق جذاب کوچکی همانند این اتاق نشیمن نشان می دهد که عملکرد در یک اتاق نشیمن جمع و جور نباید زیبایی را قربانی فضای کوچک خود  کند. روشنایی از چراغ ها و همچنین طرح رنگی خاکستری به نظر می رسد که ظاهر یک فضای بزرگتر را بیشتر نشان میدهد. این اتاق با استفاده از سایه های خاکستری مختلف بر روی مبل، فرش، و میز تلوزیون که مختص مرکز سرگرمیست بیشتر استفاده شده است. لهجه های قهوه ای در میز بیضی شکل قهوه خوری  و میز تلوزیون بی نظیر است.

چیدمان نشیمن به سبک ساحلی

چیدمان نشیمن به سبک ساحلی

تمام دیوارهای  اتاق سفید رنگ میباشد و نمایشی از یک ویلای  به سبک ساحلی را نشان میدهد. اتاق فضای نشیمن با آرایشی زیبا و تم رنگی آرام خود می تواند توسط مبلمان و محل مناسب ایجاد شود. این اتاق خانواده دارای رنگ  آبی دوست داشتنی است. یک نیمکت جداگانه از مبلمان  به صورت یک راه برای ایجاد یک منطقه نشیمن راحت وجود دارد .پنجره های از دیوار شیشه ای از  کف تا سقف نمایش زیبا و  باور نکردنی از فضای بیرون را نشان می دهد.

طراحی اتاق نشیمن با چوب و سنگ و شیشه

طراحی اتاق نشیمن با چوب و سنگ و شیشه

اتاق نشیمنی زیبا  با تم به رنگ های زمستانی، پرتقالی و  گردویی، و سنگ قیمتی زیبا را مشاهده میکنید.استفاده از دیوار سنگی در کنار چوب و شیشه طراحی زیبا از دکوراسیون داخلی این نشیمن را خلق نموده است.

دکوراسیون داخلی نشیمن و پذیرایی به سبک کلاسیک اروپایی

دکوراسیون داخلی نشیمن و پذیرایی به سبک کلاسیک اروپایی

 طراحی داخلی لوکس و decorationRed با رنگ هایی غنی است که به درستی  در دکوراسیون داخلی استفاده شده است. دیوارها با یک پانل های چرمی به رنگ گیلاس عمیق با سایه های لوکس طلایی دیزاین شده است. این اتاق نشیمن دارای عناصر نجیب بسیاری است. میزها به  سبک اروپایی حک شده است، از لوستر طلایی در سقف و شومینه بسیار بزرگ به عنوان نقاط کانونی نشیمن استفاده شده است.

اتاق نشیمن به سبک مدرن

اتاق نشیمن به سبک مدرن

اتاق با دیوارهای  سفید با لوستر کریستال، پرده های بنفش و فرش بنفش تیره جلوه ای با شکوه به نشیمن داده است این رنگ به این اتاق نشیمن مدرن زیبایی زیادی اضافه می کند.

یبک مینیمال در طراحی داخلی اتاق نشیمن

یبک مینیمال در طراحی داخلی اتاق نشیمن

اتاق نشیمن شامل پرده های خاکستری، نورپردازی مدرن، دیوارهای سنگی، کف های چوبی طبیعی، اتاقی با  ایده ای نو برای اتاق نشیمن شما  می تواند باشداین اتاق نشیمن، باز و بزرگ است. این اجازه را  می دهد تا مبل بزرگ و صندلی مدرن در دکوراسیون داخلی آن قرار بگیرد. پنجره های متعدد در آن اجازه می دهد تا  نور طبیعی از آن عبور کند.

مترجم و گردآورنده: میترا مروتی

طراحی و ساخت حرفه ای پروژه های طراحی داخلی,دکوراسیون,چیدمان و محوطه سازی

برای کسب اطلاع از هزینه های بازدید و کارشناسی و مشاوره پروژ تماس بگیرید.

بازدید از پروژه ها فقط در تهران و با هماهنگی قبلی انجام میشود.

تماس با ما

آدرس :

ساعت تماس : روزهای شنبه تا ۵شنبه از ساعت ۹صبح تا ۶عصر

همراه :

تلفن :

ایمیل :info{@}lajevard.com

سایت :lajevard.com

ساعات کاری دفتر ۰۸:۰۰-۱۷:۰۰

مشاوره
09123104165