طراحی داخلی خانه

  • طراحی داخلی خانه
  • دکوراسیون خانه
  • بازسازی و نوسازی خانه
  • طراحی داخلی آپارتمان

طراحی داخلی خانه

طراحی داخلی این آپارتمان زرق و برق دار کار شرکت دیجی کیتوس، میباشد. فضای زندگی معاصر در طرح های هوشمندانه قرار گرفته شده و به طور معقول با چالش های یک زندگی مدرن در محدوده یک فضای کوچک ارتباط دارند.

طراحی داخلی آپارتمان نقلی خاکستری

طراحی داخلی خانه

با وجود مقادیر محدود فضا ، ما  دارای طراحی زیبا از آشپزخانه غافلگیر کننده، مناطق ناهارخوری  و سالن نشیمنی با پالت رنگی آرام هستیم. طیف و تن رنگ های به کاررفته در سراسر این خانه آرامش بخش بوده  و خانه با سایه های صورتی، خاکستری وسبز نعنایی نرم دکوراسیون شده است. رنگ های پاستیلی با کاشی های تک رنگ در مناطق آشپزخانه ارتباط بینظیری از هارمونی رنگ ها را خلق نموده است.

بازسازی زیبای آشپزخانه نقلی

طراحی داخلی خانه

با وجود این فضای محدود در این منطقه راحت و دلنشین در کنار  یک دیواری  از رنگ ویژه خاکستریقرار گرفته به خوبی توانسته که ذهن رااز نظر دید بصری متوهم سازد. نور طلای از آویز اتاق به زیبایی در مقابل پس زمینه خاکستری قرار دارد و با تن چوب و رنگ طلایی یک میز قهوه خوری در مرکزاتاق تکمیل شده است.

دکوراسیون مدرن و زیبای نشیمن آپارتمان نقلی

طراحی داخلی خانه مدرن

با توجه به شفافیت طلایی اتاق نشیمن، دوعددچراغ های آویز کره ای، بر روی میز ناهار خوری، به رنگ براق طلایی رنگ آمیزی شده است. در منطقه ناهار خوری، پانل چوب به دیوار اعمال شده و رنگ صورتی ملایم آن را زیباتر کرده است. از همان سایه روی یک قفسه دیوار جعبه ای که فقط چند کوزه و صفحات تزئینی را نگه می دارد استفاده می شود.

پلان زیبای آپارتمان تقلی خاکستری

طراحی داخلی خانه

صندلی ها به سبک اسکاندیناوی ساخته شده است  و به رنگ سیاه و سفید برای اضافه کردن یک طرح زیبا به فضای ناهارخوری چوبی ست.در  ورودی خانه همچنان  می بیند که بازگشت از سایه میانی خاکستری است که دیوار مبل را پوشش می دهد.

طراحی داخلی آشپزخانه نقلی با تم رنگی خاکستری و صورتی

طراحی داخلی آشپزخانه با تم رنگی خاکستری و صورتی

کابینت آشپزخانه ی خاکستری با دیوار تک رنگ و کاشی های کف، یک ترکیب خیره کننده را ایجاد می کند. فضای پخت و پز کوچک است اما کاملا زیبا و کاربردی شکل گرفته است. دومین فضای زندگی ما از لوستر مدرن همانند اولین آن استفاده می کند.

چیدمان ورودی آپارتمان نقلی

طراحی داخلی خانه

طراحی داخلی فضای ناهارخوری

طراحی داخلی فضای ناهارخوری

مترجم و گردآورنده:میترا مروتی

مشاوره و ساخت حرفه ای پروژه های طراحی داخلی ، دکوراسیون ، چیدمان و محوطه سازی

برای کسب اطلاع از هزینه های بازدید و کارشناسی و مشاوره پروژه تماس بگیرید.

ساعت تماس : روزهای شنبه تا ۵شنبه از ساعت ۹ تا ۲۰

ایمیل :info{@}lajevard.com

سایت :lajevard.co

مطالب مرتبط :
کلمات مرتبط: 
مشاوره
09123104165