طراحی داخلی شرکت اداری

  • طراحی داخلی شرکت اداری
  • دکوراسیون داخلی اداری
  • چیدمان اداری شرکت
  • طراحی داخلی مدرن دفاتر کار
  • طراحی زیبای فضای اداری و تجاری
  • آدرس اینستاگرام لاجورد https://www.instagram.com/lajevard_com
  • آدرس تلگرام لاجورد http://t.me/lajevardcom
  • شهرک غرب | میدان صنعت | بلوار فرحزادی | نبش بهاران سوم | ساختمان ارغوان

طراحی داخلی شرکت اداری

طراحی داخلی شرکت ادراری

طراحی داخلی شرکت ادراری

طراحی داخلی بسیار زیبا و هوشمندانه بزرگترین شرکت IT روسی یندکس را مشاهده مینمایید. اولین دفتر برای یندکس توسط معماران za bor انجام شده است در همان ساختمان مرکز تجاری Benois در سن پترزبورگ، اما امروز در طبقه پایین آن شکلی زیبا و خاصی از طراحی داخلی این شرکت را مشاهده میکنید. در سال ۲۰۰۸ این نخستین نمایش درخشان از طراحی داخلی برای این مرکز بود که توسط  تمام رسانه های برجسته معماری و طراحی در روسیه منتشر شد.

طراحی مدرن شرکت اداری

طراحی مدرن شرکت اداری

این پروژه برنده جایزه های بسیاری شده است. چهار سال بعد معماران za bor و یانکس تصمیم گرفتند تا موفقیت را در مقیاس بزرگتر دوباره تکرار کنند . دفتر Yandex سنت پترزبورگ II تقریبا دو برابر بزرگتر ازاندازه قبلی است .این شرکت  کل طبقه چهارم ساختمان را در اختیار دارد و دارای حدود ۲۰۰ راهرو است متر طول (کل مساحت ۳۳۱۰ متر مربع)، اما اندازه مهم نیست، مشتریان می خواستندتا طراحی داخلی یک دفتر خارق العاده را داشته باشند.

پروژه برنده جایزه طراحی

پروژه برنده جایزه طراحی

بنابراین معماران حداقل با  دو چالش روبه رو بودند. اول برای سازماندهی یک فضای بسیار پیچیده در امتداد محورمرکزی. چالش دوم این بود که دفتر را جذاب و چشمگیر کند.

پروژه برنده جایزه معماری

پروژه برنده جایزه معماری

بعد از یک فکر طولانی پیتر زیتسف و آرزینی بوریزنکو، معماران پروژه، تصمیم گرفتند از منطقه بندی دوگانه بارگذاری شده، با “سلولها”، به عنوان محل کار کارکنان و از اشیاء غیر معمول در کنار راهرو هااستفاده کنند. اشیاء غیر معمول با یک تابع خاص ارائه شده است. در نتیجه اجرای این مفهوم، سبب میشود تا مهمانان خود را “داخل” سرویس جستجوی Yandex پیدا می کنند: در سالن پذیرش آنها توسط یک دکمه شناخته شده «جستجو» و یک فلش زرد (یک آرم غیر رسمی Yandex و بخش قابل توجهی از وب سایت) وجود دارد. در هر مرحله نمادها و آیکون های خدمات Yandex به زیبایی نشان داده شده است به عنوان آیکون های پیکسل کوچک شناخته شده، به اشیاء ۳D تبدیل شده است.

طراحی پیکسلی فضای اداری

طراحی پیکسلی فضای اداری

بازدیدکنندگان خود را در فضایی شگفت انگیز که معماران طراحی کرده اند رصد میکنندو اشیاء پیکسل را که نسبت به عناصر غول پیکر که رشد می کنند، به زیبایی هرچه تمامتر میابند. بنابراین، با توجه به مفهوم معماران، مهمانان و کارکنان دفتر در سرویس های شبکه یاندکس مشغول به کار هستند.به همین دلیل است که در بعضی نقاط «آیکون های مینیاتوری»، که به اندازه غول پیکر رشد می کنند، به “پیکسل های” بزرگ از دیوارها فرو می روند. رنگ های روشن، نقاط پراکنده اینجا و آنجا، بازدید کنندگان را راهنمای کرده و  در عین حال به  تشویق کارمندان دفترمیپردازد.

دیزاین فضای اداری

دیزاین فضای اداری

صحبت از عملکرد شد، بسیاری از عناصر اصلی تنها در نگاه اول تزئینی است. برای مثال عناصر مارپیچی منطقه ارتباطی غیررسمی را از راهرو جدا می کنند. ساعتهای “چتر دریایی” پلیمرهای چدنی شامل ایستگاههای چاپگر شبکه و غیره.

دیزاین فضای اداری

دیزاین فضای اداری

همانطور که دفاتر Yandex دارای برنامه عملیاتی ۲۴ ساعته هستند، پروژه با انواع مناطق تفریحی به خوبی توسعه یافته بود. علاوه بر اتاق های کاری و اداری، دفتر دارای یک سالن ورزشی، کافه تریاو تعدادی فضای  نوشیدن قهوه و استراحت می باشد. تعدادی از نکات رسمی و غیر رسمی برای مذاکره، دو سالن سخنرانی و محل کار کاملا مجهز به سیستم های هرمان میلر و والتر نول، این دفتر را جایی جذاب برای کارکنان ، جذاب تر برای  بازدید کنند گان، و مطمئنا محیط کاری سرگرم کننده بسیار لذت بخش است.

دیزاین فضای اداری

دیزاین فضای اداری

دیزاین فضای اداری

دیزاین فضای اداری

دیزاین فضای اداری

دیزاین فضای اداری

طراحی و ساخت حرفه ای پروژه های طراحی داخلی,دکوراسیون,چیدمان و محوطه سازی

برای کسب اطلاع از هزینه های بازدید و کارشناسی و مشاوره پروژ تماس بگیرید.

بازدید از پروژه ها فقط در تهران و با هماهنگی قبلی انجام میشود.

تماس با ما

آدرس :

ساعت تماس : روزهای شنبه تا ۵شنبه از ساعت ۹صبح تا ۶عصر

همراه :

تلفن :

ایمیل :info{@}lajevard.com

سایت :lajevard.com

ساعات کاری دفتر: ۰۸:۰۰-۱۷:۰۰

مشاوره
09123104165